Мова викладання в курсі – російська. Незабаром буде доступна українська версія цього курсу.
Відеозаписи лекцій без зворотного зв’язку та участі викладача. Ви отримаєте доступ до матеріалів одразу після оплати.
Малюнок з нуля. Теорія і практика
Швидке й ефективне навчання для тих, хто хоче навчитися малювати з натури і з голови все що завгодно!
Крок за кроком
Покрокове і зрозуміле навчання відкриє вам найкоротший шлях до реального результату
Гарантія результату
Ви оволодієте всіма базовими навичками малюнка і вийдете на новий рівень майстерності
Особливості курсу
Початковий етап у навчанні малюнку – найважливіший, саме на цьому етапі формується фундамент із теоретичних знань і практичних навичок, без яких неможливе художнє зростання. Ми зібрали всі найбільш концентровані знання, все необхідне на початковому етапі навчання. Наш курс – початок правильного шляху, він розроблений для кожного, хто любить малювати і хоче робити це на професійному рівні!
Постановка руки. Лінії.
Ставимо цілі та завдання для досягнення результату, вчимося тримати олівець, правильно стояти перед мольбертом і проводити прямі лінії, що є найважливішою навичкою для художника.
Візуальне мислення
Наш курс зачіпає не тільки рівень поведінки художника, а й рівень його мислення. Ви дізнаєтеся про особливості розумового процесу людей, які малюють, і про те, як розвинути ці особливості у своєму мисленні.
Закони композиції
Композиція служить комфорту сприйняття малюнка. Ви навчитеся простих правил, які зроблять ваш малюнок грамотним, з погляду композиції, а отже зроблять його комфортним для сприйняття.
Перспектива
Навчіться розуміти перспективу і помічати її в навколишньому просторі, також навчитеся її застосовувати на прикладі малювання будинків і вулиць.
Конструктивна побудова
Навчіться на практиці конструктивної побудови предметів і навички точного малюнка, просторового мислення, а також навички розбивати складну форму на прості.
Побудова падаючих тіней
Ви навчитеся правильно будувати тіні, що падають, і дізнаєтеся, в чому відмінність тіней при сонячному світлі від тіней, утворених в результаті впливу спрямованого джерела світла.
Робота зі штрихом
Навчіться важливих правил штрихування, зображати деталі та підпорядковувати великій формі, а також бачити велику форму під складками.
Теорія світлотіні
Навчіться законів світлотіні, загальної умовної градації від відблисків до тіней, що падають, і засвоїте це на практиці.
Порядок роботи над портретом
Сформуєте уявлення про правильний порядок ведення роботи в малюнку портрета.
Як вибрати матеріали
Ви дізнаєтеся про матеріали, які використовують професійні художники, які краще не використовувати, які підійдуть для початківців і чому.
Курс ідеально підійде
Для початківців і тих, хто хоче вчитися з нуля. Хто боїться, що не вийде і не знає з чого почати, а також тим, хто хоче, щоб малюнки мали об’ємний і реалістичний вигляд
Для тих, хто хоче вийти на новий рівень. Для тих, хто навчався самостійно за книжками та відеоуроками, курс допоможе закріпити і систематизувати всі знання та набути нових
Для тих, хто вчиться за туторіалами. Завдяки системі ви навчитеся малювати все, що завгодно, не обтяжуючи себе постійним пошуком все нових схем для малюнка людини, обличчя тощо.
Програма курсу
Матеріали 2 уроку
Матеріали ч.1. Це відео про матеріали, які я використовую або не використовую, з якихось причин у своїй роботі. Для того, щоб почати займатися малюнком, щонайменше, вам знадобляться олівці від 2Н до 4В, гумка та білий папір щільністю 200мг.
Матеріали ч.2.
Завдання курсу. Вправи на постановку руки 1 урок
Вправа на постановку руки. У цьому відео ставимо цілі та завдання на майбутній курс, вчимося тримати олівець, правильно стояти перед мольбертом, тренуємося в проведенні прямих ліній.
Мотивація 1 урок
Як казав Гете: Істинна благодать не тільки в тому, щоб займатися улюбленою справою, а й у тому, щоб робити із задоволенням те, що доводиться робити. Міркуємо про мотивацію в процесі навчання.
Візуальне мислення 1 урок
Наш курс зачіпає не тільки рівень поведінки художника, а й рівень його мислення. Це відео про особливості розумового процесу людей, які малюють, і про те, як розвинути ці особливості у своєму мисленні.
Композиція 2 уроки
Закони Композиції. Композиція служить комфорту сприйняття малюнка. У цьому відео обговоримо прості правила, які зроблять ваш малюнок грамотним, з погляду композиції, а отже зроблять його комфортним для сприйняття.
Золотий перетин. Окреме відео про золотий перетин – головний принцип утворення порядку в нашому Всесвіті та про те, як використовувати цей принцип у малюнку.
Ділення відрізка навпіл 1 урок
У цьому відео відпрацьовуємо техніку ділення відрізка навпіл. Встановлюємо взаємозв’язок між візуальним і кінестетичним каналами. Розвиваємо окомір, спираючись на відчуття. Буквально вчимося відчувати свій малюнок.
Перспектива 2 уроку
Глобальна перспектива. Відео, яке демонструє найважливішу вправу для розвитку просторового мислення художника.
Перспектива в архітектурі. Для розуміння перспективи важливо почати помічати її в навколишньому просторі. У цьому відео практикуємо застосування перспективи на прикладі малювання будинків і вулиць.
Побудова кола в перспективі 3 уроки
Побудова кола в перспективі. Побудова кола у квадраті першого та другого положення
Побудова кола у квадраті третього положення. Відео, що пояснює спотворення форми кола в перспективі.
Перетин у предметах обертання. Для правильної побудови симетричних деталей на предметах обертання, ручок на посуді, носиків на глечиках, елементів орнаменту та іншого необхідно зробити переріз форми.
Конструктивна побудова предметів 10 уроків
Побудова куба третього положення. Поетапна побудова куба в перспективі з натури з урахуванням повітряної перспективи.
Вправа “Метелик”. Поширена в академічних закладах вправа, яка демонструє спотворення кола в перспективі у вертикальному положенні.
Врізка кіл у куб третього положення. Демонстрація побудови кіл у гранях куба третього положення.
Практика конструктивного малювання предметів обертання з натури. Відео, що демонструє розвиток навички швидкого малювання форм обертання з повним збереженням конструкції та повітряної перспективи предметів.
Практика конструктивного малювання предметів в обертанні з натури і знаходження перетину. У цьому відео тренуємося швидко малювати глечик із ручкою у двох ракурсах.
Практика конструктивного малювання комбінованої форми. Ліхтар ФЕСО-2. Відео для тренування вміння розбивати складну форму на прості. Малюємо ліхтар ФЕСО-2 у двох ракурсах.
Вправа “Вавилонська вежа”. Важлива вправа, яку необхідно виконувати з натури. Кожен наступний предмет перевіряє точність побудови попереднього. Тренує ретельність уваги та точність дій у побудові.
Малювання конструкції у двох ракурсах. Малювання конструкції в перспективі з двох і більше точок огляду тренує точність малюнка і розвиває просторове мислення на рівні повного і глибокого розуміння форми предметів.
Конструктивна побудова композиції з шестигранною призмою. Малювання композиції з різних простих предметів у перспективі.
Конструктивне малювання композиції з трьох глечиків”. Відео, де продемонстровано вміння швидко, але конструктивно малювати предмети обертання різної форми і пропорцій. Для прискорення малюнка необхідно вміти перманентно малювати будь-яке коло в перспективі, без побудови по крапках, дотримуватися повітряної перспективи та передавати пропорції на око.
Побудова падаючих тіней 1 урок
Побудова падаючих тіней. Відео про те, як будувати падаючі тіні. І в чому відмінність тіней при сонячному світлі від тіней, утворених в результаті впливу спрямованого джерела світла.
Штрих 2 уроки
Приклади штрихування. Необхідність бачити велику форму під складками. Уміння зображати деталі та підпорядковувати великій формі.
Завдання штрихування. У цьому відео обговоримо завдання та дотримання важливих правил штрихування.
Світлотінь 3 уроки
Загальна теорія світлотіні. Відео про світлотінь як розділ образотворчого мистецтва, який відповідає за створення об’єму в малюнку. Розбираємо закони світлотіні, загальну умовну градацію від відблисків до падаючих тіней.
Світлотінь у прозорих об’єктах. Розбираємо те, як поводиться світло в скляних предметах: вазах, краплях води, і як формуються в цих умовах падаючі тіні.
Робота над світлотінню на прикладі малювання гарбуза. Практика ведення роботи в малюнку на прикладі малювання гарбуза з натури. Дотримання порядку роботи, правил світлотіні та повітряної перспективи.
Порядок роботи над портретом 1 урок
Порядок роботи над портретом. Найважливіше відео, що формує уявлення про правильний порядок ведення роботи в малюнку.
Череп людини 2 уроки
Зв’язок функції та форми на прикладі черепа людини. Міркуємо простою мовою над формою черепа, розбираємо його основні функціональні блоки.
Анатомія і конструкція черепа людини. Для художника, який малює портрет, череп є ключовим носієм форми. Ми детально розбираємо його форму з точки зору пластичної анатомії та конструкцію з точки зору функції.
Анатомія голови людини 7 уроків
Губи. Анатомія і конструкція побудови. Відео детально роз’яснює всі етапи й особливості малювання губ людини, включно зі схемами побудови й анатомією.
Очі. Анатомія та схеми побудови ч.1. Докладне відео про малювання очей людини, що включає все необхідне для правильного малювання портрета: анатомічну будову, конструктивні схеми, а також міміку та емоції
Очі. Анатомія та схеми побудови ч.2. Докладне відео про малювання очей людини, що включає все необхідне для правильного малювання портрета: анатомічну будову, конструктивні схеми, а також міміку та емоції
Вухо. Анатомія та форма. Вухо є найменш стабільною формою серед елементів портрета. Проте має свої закономірності малювання. Ми розберемо принципи форми та основні вузли, що формують малюнок вуха людини.
Ніс. Анатомія та конструктивна побудова. Ніс людини є найскладнішою і найпідступнішою формою під час малювання портрета, але має виразну анатомію, конструктивні точки і площини, згідно з якими виконується побудова. У цьому відео розбираємо все необхідне для грамотного малювання цього елемента
Загальна анатомія голови людини. Лише після розуміння м’язового каркаса обличчя та його функцій, можна вміло передавати емоції, знати про розташування та причини утворення зморшок і навчитися керувати характером портрета, змінюючи його риси. Ми вивчимо м’язи, фактичні об’єми, міміку, зморшки, вікові зміни, емоції
Шия. Анатомія і конструкція. Шия дуже індивідуальний елемент портрета. У цьому відео обговоримо загальну анатомію і схему за якою розраховується кріплення шиї до торсу.
Обрубування 2 уроки
Конструкція обрубування. У цьому відео ми окремо розберемо варіант конструктивної побудови обрубування та його взаємозв’язок з реальною формою голови людини.
Тоновий малюнок обрубування. Виконуємо обрубування в тоні, використовуючи спрямований штрих і повітряну перспективу.
2 відгуки для Курс Малюнок з нуля
Відгуків немає, поки що.