Кошик

SIluette

Безліч онлайн курсів. Досліджуйте різноманітні актуальні теми.

Усі викладачі - експерти з багаторічним досвідом і практикою.

Вчіться у власному темпі.

Зараз дивляться

Цей рік був ключовим і переломним для мене! Я усвідомила, як багато значить імідж! Лекції зі стилю розділили моє життя на До і Після, я навіть уявити собі не могла, що моя зовнішність так читається з боку, а я нічого про це не знаю!

Треба сказати, що після навчання в моєму гардеробі не залишилося жодної речі з минулого життя. Змінилася я, моє світовідчуття, мій статус. Мені було дуже непросто вчитися, але освіта того варта! Мабуть, це моя найкраща інвестиція! Дякую!

Фахівці чудові, всі дуже різні й цікаві, зі своїм характером, стилем, манерою подачі матеріалу і, звісно, професіонали своєї справи.

Зараз, після закінчення курсу, я готую низку невеликих семінарів для жінок зі створення іміджу. Стилістика для мене - це майстерність і нові можливості! Скільки б ми не метушилися, не обирали, слухаючи, як одна школа спростовує іншу, надаючи досконаліші методи, скажу одне: тільки міцно стоячи на ногах можна досягати цілей, а цей курс - це база, основа, опанувавши яку, можна починати працювати й дорогою збирати плоди нових розробок або створювати їх самим. Мені пощастило!

Навчання мені сподобалося: воно було інтенсивним і різноманітним, я вбирала знання, наче губка, адже все, що стосується моди, історії моди, загалом, великої глобальної сфери fashion, мене цікавить, як ні що інше...

Я дуже рада, що прослухала цей курс, і всім раджу його! Автор вражає своїми знаннями на задану тему - по кілька годин вести лекцію-теорію невпинно - це реально круто, це вам не просто міркувати про щось, не затуляючи рота, - він прям теорію-теорію говорить, а це ти або знаєш, або ні! І все інше відходить на другий план, тому що ну дуже цікаво!

Популярне

ukUK