Мова викладання в курсі – російська. Незабаром буде доступна українська версія цього курсу.
Відеозаписи лекцій без зворотного зв’язку та участі викладача. Ви отримаєте доступ до матеріалів одразу після оплати.
– докладний відеорозбір понад 60-ти відомих композицій (пісні, романси, музика з к/ф), що робить навчання приємним і доступним
– матеріал будується з урахуванням реальних можливостей піаніста-початківця-аматора
– гами й арпеджіо подано як вправи на додаток до пісень
– теорія цілком і повністю затребувана на практиці – “води” немає
– теоретичний матеріал систематизований і структурований за принципом “ВІД ПРОСТОГО ДО СКЛАДКОГО”
– методика Абросової О. В. “Сліпий МЕТОД ГРИ НА ФОРТЕПІАНО”
– відеоматеріали підготовлені таким чином, щоб створився “ЕФЕКТ ПРИСУТНОСТІ” викладача
Поясню докладніше:
– 1-й урок на фортепіано (За перші кілька годин занять ви дізнаєтеся назви звуків, вивчите їхній порядок, назви білих клавіш на фортепіано, як записуються звуки, як правильно сидіти за інструментом, як правильно тримати руку і кисть, зіграєте цілу сторінку нотного тексту правою рукою, розберете просту пісню “Чижик-Пижик” (так – Підморгую – починаємо з “Чижика”, а не з “Місячної сонати”), зіграєте цю пісню спочатку однією рукою, а потім двома руками.
– близько 400-т вправ для освоєння “сліпого” методу гри по нотах. Аналогічно “сліпому” методу друку на клавіатурі комп’ютера, навчіться грати на клавіатурі фортепіано або синтезатора. Це своєрідний “тренажерний зал”.
– Основна частина – 65 пісень, романсів і музики з кіно.
Кожна пісня детально розбирається на відео наступним чином:
– ноти всіх творів читаються вголос;
– показується як грати:
– правою рукою в повільному темпі,
– лівою рукою в повільному темпі,
– двома руками в повільному темпі,
– двома руками в хорошому, правильному темпі, щоб було куди прагнути.
Під час розбору творів у міру необхідності даються теоретичні відомості. А для того, щоб очі звикали до нот, – стрілочка-курсор біжить по нотному тексту (це необхідно для того, щоб привчити себе саме “читати ноти”, а не грати “як мавпочка з рук”)
Репертуар підібрано з відомих творів і, що дуже важливо, таких, яких справді реально зіграти піаністу-початківцю. Широко представлені як російські, так і зарубіжні композиції. “Happy birthday”, “Jingle bells”, “Шербурзькі парасольки”, “Підмосковні вечори”, “Очі чорні”, “Маленький принц”, “Мурка”, “Pink Panther”, “Yesterday” та багато іншого. Учні різних вікових категорій знайдуть для себе речі до смаку.
У відеокурсі та книжках все продумано до найдрібніших деталей: починаючи від читання нот і курсору, що біжить по нотному рядку, закінчуючи відсутністю гортання сторінок у піснях, та багато-багато іншого. За розміром відеофайли не дуже великі, тому їх можна буде легко переносити в телефон, айфон, планшет і будь-які інші носії (звісно, як особисте, а не комерційне використання).
Тепер про те, чого тут немає. Тут немає рекомендацій щодо звуковидобування і манери гри, немає класичної музики. Ця збірка і відеокурс орієнтовані на піаніста-початківця-любителя, який хоче навчитися грати “для себе”, “для душі”. На початковому етапі найважливіше навчитися читати ноти і “натискати” на клавіші.
Цей “Самовчитель гри на фортепіано” буде корисний не тільки початківцям, а й тим людям, які вже починали займатися.
Якщо на тиждень вивчати по одній пісні та кільком вправам, то більш ніж рік повноцінних занять Вам забезпечено!
Розумію, що відео-самовчитель у жодному разі не замінить “живого” спілкування і “живих” занять, але, тим не менш, впевнена, що Ви проведете з ним багато радісних і по-справжньому творчих годин.
Цей Самовчитель – перший великий крок не тільки в умінні грати по нотах на фортепіано, а й перший крок в імпровізації. Не розкриватиму всіх секретів, що стосуються методики подачі матеріалу, а просто скажу, що “Воно працює!”, Посміхаюся, і у Вас справді вийде грати на фортепіано або синтезаторі!
3 відгуки для Гра на фортепіано – відеоурок
Відгуків немає, поки що.